בשנים האחרונות יש טרנד עיצובי חדש שדוגל בחידוש רהיטים. מעבר לכך שעלות החידוש זולה יותר, יש בכך יופי ייחודי שלא תראו בכל מקום. כאשר אנו מחדשים ריהוט מסוים, אנו למעשה לוקחים ריהוט ישן ונותנים לו עיצוב מחדש. לרוב עיצוב זה יהיה בגוון צבע שונה מהגוון שהרהיט היה בו קודם. במאמר זה נדבר על היתרונות הייחודיים שיש בחידוש רהיטים ולמה הוא מאוד כדאי כיום.

יתרון מספר אחד – חידוש רהיטים הוא יותר זול מקניה חדשה של רהיטים

אם יש לכם רהיט יוקרתי שקניתם בעבר וכעת העיצוב שלו כבר לא כל כך עדכני, אתם בהחלט יכולים לעשות לו חידוש. חידוש רהיט באמצעות צביעה יעלה לכם הרבה פחות מרהיט חדש שתקנו. אתם יכולים להחליט שאתם מחדשים אותו בעצמכם וקונים את הצבע שאתם מעוניינים או שאתם נותנים לבעל מקצוע לבצע זאת עבורכם. חידוש רהיטים על ידי בעל מקצוע יעלה לכם לרוב עד 1000 שקלים שזה חיסכון עצום אל מול רהיט יוקרתי שעלותו גבוהה בהרבה.

יתרון מספר שתיים – אתם לא נפרדים מהרהיט האהוב

רהיטים יוקרתיים לרוב יהיו סנטימנטליים, כאלה שקניתם בעבר בכסף רב והשקעתם כי אהבתם אותם מאוד וכעת להיפרד מהם זה לא קל, חידוש רהיט יעזור לכם בכך ולא תצטרכו להיפרד מהרהיט שהשקעתם בו כל כך ואהבתם. כאשר אתם מחדשים את הרהיט, אתם למעשה לא נפרדים ממנו, אלא משנים לו מעט את הגוון. הוא עדיין ישאר הפריט שקניתם אז לפני כמה שנים, רק במראה משודרג ויפה. תוכלו צבוע אותו בצבעים אטומים או בצבעים שקופים או אפילו רק לחדש לו את הלכה. 

יתרון שלישי – אתם שומרים על איכות הסביבה

כאשר אתם מחדשים רהיטים אתם למעשה תורמים לאיכות הסביבה בכך שאינכם זורקים את הרהיט שיקח לו זמן רב להתכלות. אתם לוקחים את הרהיט, משדרגים ומחדשים אותו לטרנדים החדשים של היום והוא נשאר איתכם לזמן רב יותר. מצב זה לא מצריך שימוש בחומרי גלם חדשים כמו עץ או מתכת עבור רהיטים חדשים נוספים. בואו נאמר שאם אתם מהאנשים שחובבים רהיטי עץ, חידוש רהיט יעזור עוד כמה עצים להישאר בחיים. 

יתרון מספר ארבע – פריט ייחודי במראה חדשני

כאשר אתם עושים חידוש לפריט מסוים, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תראו את אותו הפריט אצל מישהו אחר, במיוחד אם מדובר בפריט ישן מאוד שכבר לא קיים בבתים רבים. כמו כן, אתם נותנים לו אינטרפטציה חדשה משלכם באמצעות גוונים אחרים ואז הוא ללא ספק הופך להיות רהיט חדש לגמרי שלא תמצאו בשום חנות רהיטים.

לסיכום, כמו שאתם מבינים לחידוש רהיטים יש יתרונות רבים ולכן חידוש רהיטים כיום הוא דבר כדאי מכל הבחינות. בידקו היטב שהרהיט שלכם עוד במצב טוב ודאגו לחידוש איכותי שלו.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
שיתוף ב email
שתפו במייל
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר

אולי יעניין אותך גם

למה כדאי לחדש רהיטים?

בשנים האחרונות יש טרנד עיצובי חדש שדוגל בחידוש רהיטים. מעבר לכך שעלות החידוש זולה יותר, יש בכך יופי ייחודי שלא תראו בכל מקום. כאשר אנו